Včera sme boli na návšteve u Teddy z Owlery v Česku

05.11.2011 15:30

Bola som si vybrať samčeka teddy barančeka od sl. Romany Sovovej. Myslím,že to bolo veľmi príjemné stretnutie, chcela som aj vidieť, ako to chodí u chovateľov, čo majú naozaj dosť králičkov v chove a môžu takto krásne prispievať k chovu Teddy králikov. A boli to naozaj nádherné kúsky :) Ja som si vybrala mladého samčeka Perseusa, ktorého som sa rozhodla volať Zeo, Zeuško a podobne. Nejaké základné informácie o ňom:

Plemeno: Teddy baran

Farba: japanovitá

Farba očí: hnedá

Dátum narodenia: 15.06.2011

Váha (29.10.2011) 980g

Očkovanie: má


Podľa Romankinho odporúčania by sa mohol krásne hodiť k Princeznej, je naozaj úžasne malinký, rozkošnej farbičky ako karamelka s tmavším čumáčkom. Jeho predkovia sú taktiež prenádherní, maminka mala očarujúcu farbu, otecko taktiež, oplatí sa takto vidieť všetkých naživo,pretože je to úplne iné ako na internete na obrázkoch. Otecko Antonio je havaňan, mamka Helenka mala takpovediac neopísateľnú apricot-modrá-bielá farbu, tak uvidíme, čo to spraví s budúcimi detičkami :) Som očarená týmto zážitkom, vždy sa oplatí vidieť naživo,ako to chodí v inej chovnej stanici.

Nemohla som odolať, aj keď som samčeka hneď brať nechcela,nedalo sa inak, nadmieru splnil moje očakávania, uvidíme ako Zeo porastie!