Kniha návštev

Vaše príspevky

Re::))

Livia Spod Vŕškov | 13.12.2012

Ahoj, som rada ze sa nase kralicky tak pacia :) Vidim ze mame spolocne zaujmy, kralicky a koniky, mojho Cameronka si v JK Les Amis urcite vsimnes :)

Re:Re::))

Lexie | 16.12.2012

Jasné, je to fešáčisko veľký.. :) Ja budem mať možno prenajatú Dalmu. :)

Podestýlka

Pavlina | 16.11.2012

přeji krásný den, prosím vás používáte pod králíky standardně seno jako podestýlku, nebo je chováte na mřížce? Viděla jsem spoustu možností, včetně podestýlek ze <a href="https://www.subio.cz/">https://www.subio.cz/</a> ale vždycky mi připadlo seno ideální.

Re:Podestýlka

Lívia | 02.12.2012

Prajem pekny den,
momentalne pouzivam drevene pelety, pouzivala som aj slamu ale tento rok som nedostala nikde kupit. Slama, seno su asi najlepsie na podstielanie, ale predpoklada pravidelnu castu vymenu. Slama lepsie saje moc ako seno. Na mriezke som nikdy nechovala, nepripada mi to humanne, kraliky si na tom lamu prsty.

Malá Lentilka

Viki | 15.04.2012

Dobrý deň, veľmi pekné stránky, ale chcela som sa opýtať či je na predaj aj Malá Lentilka?

Ak by ste chceli môžete sa pozrieť aj na našu maličkú chovnú stanicu zajačikov: www.chovna-stanica-saxana.blog.cz

Re:Malá Lentilka

Lívia - ChS Spod Vŕškov | 15.04.2012

Dobrý deň, ďakujeme veĺmi pekne za pochvalu! Lentilku som ťažko asi pol roka zháňala takže na predaj určite nie je, ale čakáme od nej potomstvo, bude zverejnené na stránke, ak by ste mali záujem :) Hľadáte králička do chovu alebo ako maznáčika? S pozdravom Lívia

pozdrav

Zuzana | 12.03.2012

Prajem malým zajkom a zajačiciam všetko krásne, aby rástli do krásy a zdravia.
Pozdravuje aj náš párik barančekov Betka s Kubkom.
Zuzana zo ZB

Re:pozdrav

Lívia - ChS Spod Vŕškov | 12.03.2012

Ďakujeme, robíme všetko preto aby sa zajačičky mali čo najlepšie a vychovali sme rozmaznané, prítulné zajačatá :)
Všetko dobré aj Vám!

roztomilé stránečky

www.teddyzpodlesi.webnode. cz | 03.11.2011

Dobrý den, domluvíme se o samečkovi, písnu Vám emeil, jinak máte pěkné stránečky a ještě krásnější králíčky. Přívratská

Re:roztomilé stránečky

Spod Vŕškov | 05.11.2011

Ďakujeme za pochvalu, ja som tiež prešla celé vaše stránky, naozaj pekné fotky, užitočné informácie, prenádherní králičovia! Držím palce v rozvíjaní chovu :)
Lívia

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Pridať nový príspevok