Kniha návštev

Vaše príspevky

Re:ZAJACA si NEKUPUJTE !!!!!! OLUTUJETE !!

Any | 07.06.2019

Tak si milá pani kúpte plyšiaka!!! Pretože o každé zviera sa treba starať a s láskou ho treba vychovať. Či je to pes , mačka alebo morča !!!! Aj pes Vás budí skoro ráno. Tak neviem naco si ľudia ako vy kupujú zvieratá

otazka:

jara | 13.12.2014

mam 9-masacneho kralicka od dvoch mesiacov,ked hopustim s klietky beha okolo mna dookola to ma taku radost alebo to robia kralicky? vola sa Miki

Re:otazka:

admin | 25.10.2015

kralicky to robia ak sa neboja :)

Re:otazka:

Tamka | 18.12.2016

Odpoveď mám len z knihy ale je to rituál keď si samček vyberie svoju vyvolenú tak okolo nej krúži. Ale podľa mňa je to v poriadku aj mne to robí. :)

Pozrite si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Suzy | 13.10.2014

Dobry den chovatelia!!!!
Cisto nahodne som sem klikla a nelutujem.
Vsimla som si, ze adminka nema cas odpovedat, kedze stranka je velmi stara... Ak mate otazky ohladom skreckov alebo zajacikov, chodte na stranku www.weloveanimals.sk.
Je to chovatelska stranka, napiste mi na moj mail ( najdete tam) a ja vam rada rychlo odpoviem!!!! Dakujem, tesim sa na maily!!!!! :)

akeho mam zajacika

Michal | 15.05.2014

Zdravimchcem sa opytat akeho mam presne zajacika vedel by miniekto poradit meno na Fb mam michal visnovsky a tam ho bude vidno ;-)

Do akej.......

SasaKiki | 05.05.2014

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ze do akej veľkosti narastie trpaslíci králik. Ďakujem.

Re:Do akej.......

admin | 25.10.2015

normalny trpaslicy kralik s rodokmenom bude priblizne velkosti svojich rodicov. cize na toto sa treba pytat ak uz mate vybrateho zajka, priamo chovatela :)

Zajko

Monča | 29.01.2014

Ja som sa chcela spytat ze ked ma pokuse zajko možem dostat otravu krvi ? Vopred diki :D a mate užasné králičky.

Re:Zajko

Suzy | 13.10.2014

Otravu krvi urcite nie, len keby mal nejaku chorobu, co sa tyka hniloby zubkov, alebo nejake ine hnisanie v papulke by to nebolo najlepsie. V takom pripade treba ranu pod vodou poriadne vycistit a trochu vydezinfikovat.
Pokial ale zajkovi nerobite zle, nema dovod vas pohryzt. :)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok